Максим Кідрук виголочив свою програмну промову

теґи: Максим Кідрук, література, Мандри, подорожі

2010-11-29 Максим Кідрук в Книгарні Є29 листопада в київський Книгарні Є на Лисенка відбулася творча зустріч з мандрівником та письменником Максимом Кідруком основною темою якої була його нова подорож. Цього разу Максим вирушає шукати собі пригод арабськими країнами Близького Сходу та Північної Африки. В його планах: Ліван, Сірія, Єгипет, Йорданія, Судан і можливо Лівія. Дата вильоту – 7 грудня. Нагадаємо, що журнал «Мандри» нагородив Максима, як автора кращого твору про мандрівки в рамках конкурсу «Коронація слова», авіаквитками в одну з країн Сходу за його вибором. Планова тривалість подорожі – два місяці.

Темою обговорення стало і планування поїздки, і отримання віз, і фінансування подорожі.

Але на початку зустрічі Максим відповів на питання: «А чому саме Близький Схід?» Відповідь на це питання стала фактично програмною промовою письменника, який тепер перейшов в нове «амплуа» – дослідника. 

Максим Кідрук, 2010-11-29 from knygka on Vimeo.

На зустрічі Максим пообіцяв найближчим часом (вже в дорозі) закінчити останню редакцію та переслати у видавництво рукопис своєї нової книжки про подорож Бразилією. 

Нарешті у Кідрука з'явився свій персональний сайт kidruk.com на якому обіцяно виставляти всю найсвіжішу інформацію протягом подорожі. Крім того, до походного рюкзака Максима компанія PocketBook виділила не важкий додаток – найновіший пристрій для читання книжок Pro602.

І ще маленька деталь. Перед зустріччю нарешті відбулася ще одна подія: отримала свою нагороду – книжки Кідрука з автографом – переможець міні-конкурсу на знання рідного краю – Ірина.

 100_3470