Нові книжки Олексія Волкова та Лесі Ворониної вийдуть в «Нора-Друк»

теґи: Галина Вдовиченко, Елеонора Сімонова, Золотий Бабай, Коронація слова, Країна мрій, Леся Воронина, Нора-друк, Олексій Волков

Елеонора Сімонова та Олексій Волков тільки-но підписали авторський договірФестивалі, як виявилося, це не тільки місце, де автори зустрічаються зі своїми читачами, а й час для вирішення ділових питань. На цьогорічній «Країні Мрій» призначили ділову зустріч видавництво «Нора-Друк» та письменник з Тернопільщини Олексій Волков. Останній – відомий детективіст, переможець конкурсів «Коронація слова» (2005) та «Золотий бабай» (2002), зваривши мисливського кулешу зі справжньої лісової свіжини (яку добув, як зазначив, у абсолютно законний спосіб) та заспівавши під гітару пісню, прискіпливо вчитувався в авторську угоду і врешті-решт підписав її. Отже, новий роман Олексія Волкова «Емісар», що отримав спеціальну відзнаку від журналу «Мандри» на конкурсі «Гранд Коронація», до кінця року побачить світ в серії «Морок».


– Нам дуже приємно почати співпрацю з таким майстром детективу, яким є Олексій Волков, – каже керівник видавництва «Нора-Друк» Елеонора Сімонова, – За останні дні ми підписали угоди та плануємо видати до Львівського форуму видавців нову книжку Лесі Ворониної «У пошуках Оґопоґо» (лауреат цьогорічної «Коронації слова») та новий роман Галини Вдовиченко, чого з нетерпінням очікують її вдячні читачі. Практично завершилися переговори ще з деякими відомими авторами та дебютантами відносно їх нових творів (про що дамо знати згодом), тож до початку нового книжкового сезону у вересні за традицією буде багато новинок.